Sprawimy, żeby Twoje Wesele było Bajeczne

Sala Weselna

Do Państwa użytku oddajemy nowoczesną salę weselną zdolną pomieścić do 250 osób. Gościom weselnym oferujemy nocleg w sześciu 2-osobowych pokojach z łazienkami oraz apartamencie.
Ponadto w skład obiektu wchodzą dwie sale konferencyjne przewidziane odpowiednio na 60 i 30 osób.
Całość jest w pełni klimatyzowana, posiadam własny bezpieczny parking. O wysoką jakość oferowanych przez nas usług dba wykwalifikowana kadra kucharzy i kelnerów.
Możemy poszczycić się nowoczesną bazą gastronomiczną i świetnie wyszkolonym personelem. Nasz szef kuchni może zaspokoić najbardziej wybredne podniebienia. Kuchnia czerpie z najlepszych w Polsce tradycji kulinarnych, obfituje w wytworne wiktuały kuchni staropolskiej, myśliwskiej i współczesnej.

Wybierz swój układ sali

Układ sali - teatralny Układ teatralny 250 os.
Układ sali - bankietowy Układ bankietowy 160 os.
Sala weselna

Dzień Twojego Ślubu

 • Powitanie gości

  Skończyła się ceremonia, ostatni goście podchodzą składać życzenia i zaczynasz myśleć, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nie musisz się niczym martwić! Już na wjeździe zobaczysz piękny czerwony dywan, przygotowany dla Was. Następnie kadra kelnerska z szampanami i już jesteś na Sali!

 • Pierwsze danie

  Pierwsze danie podawane jest zaraz po Waszym przyjeździe. Możemy to zrobić w uroczysty sposób – z paterami lub bez (to zależy od Twojego gustu). Do wyboru masz wiele smakowitych dań, które przedstawi Ci nasz przedstawiciel na spotkaniu. Nasza kuchnia jest często polecana, więc możesz nam zaufać.

 • Tort weselny

  Wybierz godzinę, sposób podania oraz narzędzie do krojenia. Masz bardzo wiele możliwości do wyboru, wystarczy że wspomnisz o tym na spotkaniu. Dostosowujemy się do Twoich pomysłów i potrzeb.

 • Stół wiejski

  Jeśli masz ochotę przygotujemy i udekorujemy stół wiejski. Swojskie wędliny oraz alkohol z pewnością zaspokoją apetyt wujka Władka!

Pokoje dla Gości

Pokoje dla Gości

Miejsca Hotelowe wliczone w cenę Wesela. Apartament dla nowożeńców oraz sześć dwuosobowych pokoi czeka na Ciebie i Twoją rodzinę.

Wybór kształtu stolików

Wybór kształtu stolików

Układ teatralny na Wesela do 250 osób lub bankietowy, przygotowany dla Wesel do 160 osób. Wybierz układ, który Ci się podoba.

Parking na 250 osób

Parking na 250 osób

Nie martw się o miejsca parkingowe. Gwarantujemy Ci, że każdy z gości bez problemu znajdzie miejsce dla siebie.

Wesele już od 120 osób

Wesele już od 120 osób

Organizujemy również mniejsze wesela, wystarczy że będziesz mieć 120 gości. Zadzwoń i zapytaj o wolny termin.

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Aktualności

Aktualności
26/09/2017

Na początek Młoda Para!

Prawdziwe wesele zawsze rozpoczyna się po pierwszym tańcu w wykonaniu Młodej Pary. Jest to chwila szczególna, która stanowi już tradycję oraz stały element zabawy w najpiękniejszym dniu początkującym nową drogę życia dwojga zakochanych ludzi.

Aktualności
26/09/2017

Nocleg dla naszych gości, czyli gdzie szukać dobrego lokalu

Na wesele często przybywają goście z dalekich stron. Wówczas pojawia się pytanie, czy nie należy zarezerwować dla nich noclegu. W końcu pokonali wiele kilometrów po to, aby cieszyć się szczęściem dwojga zakochanych osób.

Aktualności
26/09/2017

10 pytań, które powinniśmy zadać fotografowi ślubnemu

Wybór odpowiedniego fotografa zawsze stwarza wiele trudności. Nic dziwnego,
w końcu każdy chciałby, aby zdjęcia z jego najpiękniejszego dnia w życiu były profesjonalne i w jak najwyższym stopniu oddawały emocje, które nam w danej chwili towarzyszyły.

Przejdź do aktualności